weekend sierpniowy

1

Autor: Królowa Nocy | Opublikowano dnia 17-08-2008
Tagi: , , , ,

W piątek rano przyjechał mój ojciec i zabrał Młodego. Deszcz lał, ale dzielnie razem z moją matką jeszcze, poszli na uroczystą defiladę z okazji rocznicy cudu nad Wisłą – święta Wojska Polskiego.
o defiladzie w TVN24.pl
Podobno było bardzo fajnie, tylko stali w średnio dobrym miejscu – ale Młodemu się podobało

A jak jak już skończyłam pracę (tak, tak, nie wszyscy mieli wolne 15 sierpnia!) dojechałam do nich. Spotkaliśmy się w Łazienkach, gdzie jeszcze trwał jakiś piknik/festyn wojskowy. Obejrzeliśmy kilka stoisk, dostaliśmy smycze w panterkę, z flagą Polski i napisem www.wojsko-polskie.pl, plakaty, ulotki i tym podobne pierdółki. A ja dodatkowo zrobiłam sobie zdjęcie z seksownym żołnierzem <lol>

Potem poszliśmy na obiad do „Źródełka” – jeden z naszych ulubionych pubów na rodzinne wypady. A potem uciekaliśmy przed burzą…
Udało się, dotarliśmy do rodziców lekko tylko zmoczeni, ale tuż potem rozpętało się nad Polską piekło… O ile „piekło” to dobre określenie takiej lodowatej nawałnicy. W sobotę ojciec niestety poszedł rano do pracy, a my z matką zabrałyśmy Młodego na najbardziej wypasiony w Warszawie plac zabaw w parku Żeromskiego.
I tak dalej… Rodzinny weekend.

Po raz kolejny przekonałam się, ze mój ojciec świetnie gotuje – kurki w śmietanie, które zrobił na obiad w sobotę można określić tylko jako – kulinarny orgazm. Genialne. Absolutnie genialne. Dopiero w niedzielę rano mnie wypuścili, bo tak bardzo się stęsknili za mną i za wnukami. Miłe.
I tak pewnie za tydzień znów ich nawiedzę, jeśli zdecyduję się iść jednak na ślub, na który zostałam zaproszona. Matka, o dziwo mnie wypycha i deklaruje ochotę zajęcia się dziećmi, więc chyba nie mam wyjścia i chociaż śluby mnie lekko przygnębiają pójdę.
Porządkuję dysk – komputer mnie radośnie poinformował że wyczerpało mi sie miejsce na wszystkich dyskach, a ponieważ już raz w analogicznej sytuacji poszłam na łatwiznę i tylko kupiłam większy dysk, to teraz już ambitniej zgrywam sobie część filmów i muzyki na płytki.


Napisz swoją opinię