minigeek

0

Autor: Królowa Nocy | Opublikowano dnia 13-09-2009
Tagi: ,

Mam taką koszulkę. Jest to tekst zrozumiały jedynie dla tych, który choć raz w życiu mieli w ręku iPhone’a: tak właśnie wygląda ekran powitalny i trzeba przeciągnąć palcem, żeby się odblokował. Koszulka jest damska, bo wtedy „slide to unlock” wypada na biuście… No, taka frywolna koszulka, choć dowcip zrozumiały tylko dla „wtajemniczonych”. No i ostatnio założyłam tę koszulkę, przykucam przed Tomkiem, żeby mu zawiązać buta, a on patrze:
– o, takie jak na ajfonie!
I przeciąga paluszkiem :)
Co zobaczy gdzieś maka (na przykład w Housie, którego zasadniczo nie ogląda ze mną, ale czasami zerka, a ja mu pozwalam) to też woła: o, tu jest takie jabłuszko, jak na Twoim komputerze!
Na iPhone grywa w gierki, na moim Macbooku gra w Garage Band, albo sobie puszcza muzykę, łypie zazdrośnie na iPoda i chce jedną słuchawkę, gdy ja czegoś słucham… Fanboj mały.
Podejrzewam, że pierwszego laptopa (prawdziwego oczywiście, a nie te koszmarki elektroniczne nazwane „laptop dla dzieci”) będzie miał wcześniej, niż ja miałam pierwszego w życiu walkmana (to taki archaiczny ajpod ;)


Napisz swoją opinię