czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego:

1

Autor: Królowa Nocy | Opublikowano dnia 11-08-2008
Tagi: , ,

1. wolny czas jest produktem deficytowym
2. kurczaki są coraz mniejsze, szczególnie te z rożna
3. nie mozna żelek jak pizzy zamiawiać na telefon

A poza tym pracuję, odpoczywam sprzatając mieszkanie, czasem jeżdżę nad rzekę z rodzicami albo znajomymi (ostatnio z Nadią i Maxem – Nadii kulka coraz większa, niedługo już Oli będzie miała braciszka :), zasypiam ciągle przy filmach na DVD, więc jeden film oglądam nawet przez 4 kolejne wieczory – każdego dnia zaczynam od fragmentu, który zapamiętałam jako ostatni przed zapadnięciem w drzemkę.
Odkrywam jakieś nowe dziwne portale – na przykład: „Flaker.pl – pokaż swoje flaki!”. LOL.
Dzieci rosną, Młoda już ciągle staje przy wszystkich mozliwych meblach, raczkuje po mieszkaniu z prędkością światła, pochłania z entuzjazmem nowe potrawy oraz wszystko co uda jej się dorwać (ostatnio wyciągałam jej z paszczy kawałki gipsu – tradycyjne danie niemowlaków w tym wieku)
Zepsuł nam się telewizor i nieprzesadnie go brakuje – trochę rankami, bo jednak poranki ze Świnką Peppą, Budzikiem, Domisiami albo dzielnym Strażakiem Samem, który robi wszsytko za dwóch, weszły nam w zwyczaj. Ale poza tym – żadnego problemu. Do wiadomości mam portale informacyjne, filmy są na DVD, Olimpiada na Eurosporcie, który mogę oglądać przez internet – czego więcej potrzeba?
Idę spać, padam.


Napisz swoją opinię